Fitness

Dobre zariadené fitnes je umiestnené na medziposchodí squashového centra s výborným výhľadom na kurty. Je vybavené jednoručkami, lavičkami, strojmi a cvičebnými pomôckami včetne rebrín, FIT-lôpt, bosu, švihadiel, medicimbaliek, či karimatiek na pohodlnejšie cvičenie.

Nachádzajú sa tu aj bicykle a stepre značky Technogym, ktoré spĺňajú požiadavky aj najnáročnejších klientov.

 

Fitko_Pio Fitko_Pio2

 

Fit Bar

Vo fitbare Vám ponúkame nielen športové nápoje, iontové či proteínové tyčinky. Aj keď u nás podobných športových doplnkov nájdete veľa.
Samozrejme Vám radi spravíme dobé espresso, cappuccino, čaj či načapujeme skvelé pivo. Ochutnať môžete aj domáce fit-bagety, ktoré sú každý deň čerstvé vyrobené iba pre nás.

 

    Radi Vám pomôžeme

Príďte k nám a naši tréneri Vám pomôžu s naplánovaním vašich tréningov, ale aj dajú cenné rady ohľadom stravovania. Spýtajte sa nás, a pripravíme pre Vás tréningový plán na mieru!

Cvičte s osobným trénerom a maximalizujte svoje športové snahy! Všetci naši tréneri sú dlhoroční úspešní športovci s veľkými skúsenosťami so slovenského ale aj zahraničného športu.Športové potreby

V našom squash centre nájdete široký výber squashových rakiet rôznych značiek, športové oblečenie či kvalitnú indoorovú športovú obuv.

 

Obchod_Pio

 

            Facebook         youtube         fotogaleria